11 - 12 березня в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відвідала Миколаївську область.

11 - 12 березня  в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відвідала Миколаївську область і під час свого візиту ознайомилася з роботою обласної дитячої інфекційної лікарні, Баштанської центральної районної лікарні, поспілкувалася з лікарями первинної ланки та студентами базового медичного коледжу. До Миколаївщини в.о. міністра завітала разом зі своєю командою. Вона представила нового речника міністерства Олександра Ябчанку, який минулого року приїздив у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Він презентував нову збірку відповідей на актуальні питання медичної спільноти, що виникають в процесі реформування.

Спілкуючись зі студентами Миколаївського базового медичного коледжу, Уляна Супрун підкреслила: «Ви – наша надія і наше майбутнє. Адже у ваших руках в майбутньому здоров’я людей, і це дуже важлива і відповідальна справа. Але я щиро впевнена, що ви впораєтеся якнайкраще».

У жвавій бесіді зі студентами вона відповідала на численні запитання стосовно реформування медичної галузі та можливого покращення умов роботи медпрацівників у найближчому майбутньому.  

«Міністерство разом з місцевими органами самоврядування кожної області робить все можливе для покращення умов праці медиків, підвищення заробітної платні до достойного рівня. Адже лікар – не кріпак, він повинен бути захищений своєю державою як юридично, так і фінансово».

Серед іншого, у спілкуванні з медиками йшлося про основні кроки реформування медичної галузі, нюанси ліцензування лікарів.