16 травня в Миколаївському базовому медичному коледжі відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню медичної сестри

16 травня в Миколаївському базовому медичному коледжі відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню медичної сестри. До навчального закладу завітали медичні сестри з лікувально-профілактичних закладів Миколаївської області. Привітати медичних сестер прийшли не лише головні лікарі, а й представники влади. Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В.З.Кіндратів висловив  подяку за сумлінну працю, самовідданість і професіоналізм. Голова Миколаївської обласної ради В.В. Москаленко нагородила медичних сестер Почесними грамотами та подякувала за чуйність і милосердя. Було багато побажань і слів вдячності, нагород і поздоровлень, з якими звернулись до медичних сестер заступник начальника управління охорони здоров’я МДА Ю.К. Дячук,  начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради І.В. Шамрай, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Є.М. Заєць, головна медична сестра Миколаївської області, президент асоціації медичних сестер Т.С. Кубріна.

Та найбільш проникливими стали слова директора Миколаївського медичного училища з 1990 року, директора Миколаївського вищого медичного училища з 1998 року, директора Миколаївського базового медичного училища з 2001 року, директора Миколаївського базового медичного коледжу з 2002 року, ректора інституту медсестринства з 2017 року С.М. Губанова. Соціальний статус медсестри, надання освітніх послуг належної якості, підготовка магістрів медсестринства – це ті питання, які на сьогодні є ппровідними в роботі навчального закладу. Щастя і натхнення побажав Сергій Миколайович усім присутнім. А студенти коледжу зробили це свято яскравим і неповторним.