День визволення Миколаєва.

28 березня фахівці бібліотеки коледжу привітали всіх з 74 річницею визволення Миколаєва від фашистських загарбників інформаційним проектом «Пам’ять - нескінченна книга».

Бібліотекарі створили та представили бук-трейлер на книги про визволення Миколаєва. Під час заходу звучала пісня ,що зародилась на фронті і яка залишилась піснею жителів півдня України: «Славную Каховку, город Николаев, эти дни когда -нибудь мы будем вспоминать!»

На заході експонувалась віртуальна книжкова виставка «Книга як пам’ять про війну». Студенти та гості ознайомились з виданнями про героїчне минуле нашого краю та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Студенти фельдшерського відділення груп 201-а, 201-б були ведучими і презентували реконструкцію образів героїв пам’ятника десантникам та інсценували уривок з книги Михайла Божаткіна «Десант героїв», вони були одягнуті у військову та морську форму. Учасниками проекту були студентка 103 гр. медсестринського відділення Л. Демченко та студент 210гр. фармацевтичного відділення Чумак М., співала Калімова А., студентка гр. 201-б.

Талановитими виконавцями інсценівки були студенти груп 101-а, Деменніков І., 201-б, Бараняк Н., 201-а, Паньков С.

Інформаційний проект завершився виконанням пісні миколаївських авторів В. Качурина, А. Сичева « Хвилина пам’яті».

Наше місто вистояло, продовжує жити, свято оберігаючи пам'ять про своїх героїв для майбутніх поколінь.