Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Відзначення цього дня є справедливою шаною суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

У Миколаївському базовому медичному коледжі відбувся інформаційний проект на тему: «Жага до життя», присвячений міжнародному дню людей з обмеженими можливостями. Мета данного заходу: привернути увагу майбутніх медичних фахівців до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя, ознайомити студентів з міжнародними стандартами прав людини. Сформувати у студентів почуття милосердя та солідарності з людьми з обмеженими фізичними можливостями.

На заході студенти переглядали відеоролики «Жага до життя», «Нік Вуйчіч. Історія міліонера», «Паралімпійські ігри», «Ігри нескорених» прослухали повідомлення про видатних людей, що мали інвалідність, але знаходили в собі сили займатися політикою, писати картини, романи, вірші, музику. Також виконали тренінгову вправу «Серце друга», де на власному досвіді змогли хоча б трішки відчути, як це бути людиною з обмеженими можливостями.

Студенти, які брали  участь у заході, спонукали поміркувати, як ми живемо, у чому сенс нашого життя, і чи можна вважати кожного з нас справжньою людиною. Вони нагадали всім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Кожен день людей з обмеженими можливостями наповнений бажанням пристосуватися до самостійного життя в суспільстві, самовдосконалитися, приносити радість собі та оточуючим. Головне для них є те, що життя є, і воно продовжується…