Інформаційний проект на тему: «Соки в медицині та технології».

12.12.2018 у бібліотеці коледжу пройшов інформаційний проект на тему: «Соки в медицині та технології». У заході  взяли участь студенти 309 та 310 груп фармацевтичного відділення.

Були заслухані цікаві доповіді, які підготували студенти:  «Основні вітаміни у соках», «Мінеральні речовини у соках», «Супутні речовин, що містять соки», а також розповідь про лікувальні властивості та протипоказання томатного, гарбузового, бурякового, морквяного, капустяного, яблучного, виноградного, гранатового, абрикосового, апельсинового, селерового соків.

Під час заходу були висвітленні такі основні питання, як характеристика соків, історичні факти, класифікація соків, корисні властивості соків, застосування в медицині. Викладачем технології ліків Курник І.С. була висвітлена дослідницька частина проекту на визначення натуральності та якості заводських соків. Найбільше сподобалася розповідь про цікаві факти застосування соків.

Також студенти підготували гумористичну сценку: «В аптеці», яка глядачам дуже сподобалась. Був представлений міні фільм про сучасну технологію приготування соків в заводських умовах, а також правила приготування домашнього соку. Під час перегляду фільму студенти та гості  смакували соками.