«Швидка гумористична допомога – Служба 103»

25 жовтня 2018 року на фельдшерському відділенні коледжу була проведена презентація спеціальності «Швидка гумористична допомога – Служба 103.»

Це стало доброю традицією починати презентацію спеціальності з посвяти студентів першого курсу відділення у фельдшери. Цей захід підготовлений студентами груп 201 А,Б а також викладачами Пигарєвою В.В, Трегубовою Є.Є.

Студенти організували цікаву концертно-розважальну програму, під час якої  першокурсники мали змогу взяти участь у конкурсах, а також отримати за свою кмітливість та винахідливість солодкі призи.

З теплими словами привітання звернулась до першокурсників  завідувач фельдшерського відділення Висоцька Тетяна Володимирівна. Завідувач відділення та викладачі висловили впевненість у тому, що студенти фельдшерського відділення будуть із гідністю нести горде ім’я фельдшера,  не відступаючи від свого професійного обов’язку.

«Цікаво!», «Феєрично!», «Весело!» - саме такими епітетами відгукувалися студенти про дійство,учасниками якого стали самі.

 Щиро бажаємо всім першокурсниками активного та яскравого, змістовного і творчого життя у стінах навчального закладу. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій.