Свято вишиванки.

Щорічно, у третій четвер травня, Україна святкуює День вишиванки. У цей день всі українці одягають вишиванки. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні українські народні традиції. Саме свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

17 травня студенти і викладачі коледжу  влаштували святковий флешмоб, під білим халатом чарівним кольоровим стрієм рясніли неймовірної краси вишиванки. У такий спосіб студенти і викладачі демонстрували, що вишиванка – це не лише одяг, це  український генетичний код. Усмішки та щирість емоцій, відчуття простого людського тепла та єдності – усе це уособлював в собі цей чудовий день.

Студенти не тільки одягнули вишиванки, але й провели святковий захід - проект «З вишиванкою в серці!». У заході студенти підкреслювали що, вишиванка чудово і гармонійно виглядає у будь-яких випадках: на прогулянці, у діловій поїздці чи романтичній подорожі. А ще вишиванку можна одягати будь-де і будь-коли і не має значення, скільки тобі років, який у тебе настрій та якої ти національності.

Моя сорочка вишиванка

Хіба ще є така краса

Моя сорочка вишиванка

В ній дух народу воскреса!