Випускникам Миколаївського базового медичного коледжу – Vivat!

Сонячний липень 2018 року став ще теплішим від посмішок випускників Миколаївського базового медичного коледжу. 270 юнаків та дівчат отримали дипломи молодшого спеціаліста, 17 – дипломи бакалавра медсестринства.

«Нехай професія, яку ви отримали в стінах нашого коледжу, стане для вас гарантом успіху і благополуччя. Пройшовши через тернії до зірок професійної майстерності, ви отримаєте нові перемоги і досягнення. Любіть свою Вітчизну, свій дім. Памятайте клятву, яку дали на випускних урочистостях. Бережіть свою честь і покликання. Ви – майбутнє України! І ми вами будемо пишатися!» - з такими словами звернувся до своїх вихованців директор коледжу Сергій Миколайович Губанов.

Показником професійної підготовки медичних працівників стали результати ліцензійного інтегрованого екзамену КРОК – М і КРОК – Б. Якісний показник за всіма спеціальностями був вищий за національний. Так в медичних сестер він склав 91,9%, у акушерок – 90,6%. Серед випускників дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою отримали 7 осіб, дипломи з відзнакою бакалавра медсестринства – 3 особи.

Вперше в цьому році студенти других курсів проходили зовнішнє незалежне тестування з української мови. Його результати продемонстрували високий рівень викладання в навчальному закладі. 205 учасників ЗНО із коледжу успішно склали цей екзамен. Знання 8 студентів були оцінені на 11 балів.

Випускники Миколаївського базового медичного коледжу успішно працюють за отриманою спеціальністю в Польщі, Іспанії, Італії, що підтверджує професійну підготовку і якість отриманих знань.

Історія розвитку та становлення навчального закладу демонструє спадкоємність поколінь і традицій. Серед випускників МБМК багато відомих керівників галузі охорони здоровя Миколаївщини, вчених, професійних медичних сестер. Це кандидат медичних наук, президент асоціації ендоскопістів України, доцент кафедри онкології Київської медичної академії післядипломної освіти Тофан Анатолій Васильович, кандидат медичних наук, викладач Одеського медичного університету Грузєвський Олександр Анатолійович, кандидат фармацевтичних наук, викладач Запорізького медичного університету Михайлюк Євгеній Олегович. Дипломи навчального закладу дали путівку в життя заслуженому лікарю України, головному лікарю міської лікарні №3  Чеботарьову Олександру Петровичу, заслуженому лікарю України, заступнику головного лікаря міської лікарні №4  Гунченко Василю Кузьмічу, кандидату медичних наук, хірургу національного інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова Кондратенко Борису Миколайовичу. Успішно завідує кафедрою лабораторної діагностики біологічного факультету Миколаївського національного університету імені Сухомлинського випускник коледжу Черно Валерій Степанович. Почесною відзнакою «За заслуги перед містом Миколаєвим» нагороджена медична сестра Панчук Зореслава Миколаївна. Асоціацію медичних сестер Миколаївської області очолює випускниця коледжу, заступник головного лікаря з медсестринства міської лікарні №3 Шульгіна Надія Андріївна.

В цьому році виповнилось 15 років співпраці коледжу з Одеським, Запорізьким, Вінницьким медичними університетами, 10 років – з Київським і Дніпропетровським медичними університетами. Представники цих навчальних закладів кожного року відвідують Миколаївський базовий медичний коледж з надією прийняти до своїх студентських лав наших випускників. А зараховуються вони на 2 і 3 курси навчання.

Успішно пройшла в цьому році акредитація медсестринського бакалаврату. Колектив навчального закладу впевнено дивиться в майбутнє. Опановувати нові навчально-професійні програми, вдосконалювати методики викладання, втілювати нові освітні технології, розвивати співпрацю з медичними університетами України та Європи – це не завтрашній день коледжу, це задачі сьогодення. І вони успішно вирішуються і втілюються в життя колективом  Миколаївського базового медичного коледжу.