З 13 по 15 березня у Миколаївському базовому медичному коледжі проходив семінар-тренінг на тему «Забезпечення санітарно-протиепідемічного режиму за допомогою Професійної системи прибирання в лікувальних закладах»

З 13 по 15 березня у Миколаївському базовому медичному коледжі проходив семінар-тренінг на тему «Забезпечення санітарно-протиепідемічного режиму за допомогою Професійної системи прибирання в лікувальних закладах».

Організатори семінару: асоціація «Служба організації інфекційного контролю», представник організації в Миколаївській області А.В.Павловська, голова асоціації медичних сестер Миколаївської області Н.А.Шульгіна.

Проводив семінар регіональний представник Vermop Deutschland Євген Сухарєв.

Участь у семінарі взяли головні та старші медичні сестри лікувальних закладів, які ознайомились з новітніми технологіями по прибиранню в лікувальних закладах для забезпечення санітарно-гігієгічних і протиепідемічних режимів з використанням сучасних технологічних розробок систем дезінфекції та гігієни.

19-20 березня планується проведення тренінгів для студентів та викладачів коледжу. Тема тренінгів - «Використання сучасних засобів дезінфекції та гігієни з метою забезпечення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в закладах охорони здоров’я».