Спортивні секції МБМК
-
Волейбол (дівчата)
-
Волейбол (юнаки)
-
Баскетбол (дівчата)
-
Баскетбол (юнаки)
-
Футбол
-
Шахи
-
Настільний теніс
-
Легка атлетика
-
Стрільба
-
Групи ЗФП
![sdr](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20180410_170539.jpg)
Розклад роботи секцій
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | |
Волейбол (дівчата) | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | |||
Волейбол (юнаки) | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | |||
Баскетбол (дівчата) | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | ||
Баскетбол (юнаки) | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | |||
Футбол | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | |||
Шахи | 15:00-16:30 | ||||
Настільний теніс | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | |||
Легка атлетика | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 | |||
Стрільба | 15:00-16:30 | ||||
Групи ЗФП | 15:00-16:30 | 15:00-16:30 |
Добре, міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає нам реалізувати свої плани, успішно вирішувати життєві завдання і долати труднощі. В умовах розбудови українського суспільства значну роль відіграє фізична культура, яка є невід’ємною складовою частиною загальнолюдської культури, одним із визначальних факторів національного прогресу та здоров’я нації.
Циклова комісія намагається максимально вирішити та реалізувати всі завдання, які перед нею ставляться, а саме :
- виховання та вдосконалення моральних, вольових і фізичних якостей: швидкості, сили, витривалості, гнучкості та спритності;
- виховання у студентів постійного інтересу і звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
- пропаганда та прищеплення навиків здорового способу життя і відмови від шкідливих звичок;
- сприяння розвитку нових популярних форм оздоровлення студентів з використанням засобів фізичної культури та спорту;
- формування мотиваційних засад та переконання у необхідності регулярного використання різноманітних форм фізичного виховання та масового спорту як важливої складової здорового способу життя.
У навчальному закладі створені сприятливі умови для занять фізичною культурою і спортом втілюється програма «Здоров’я молоді – здоров’я нації». Дбаючи про фізичне здоров’я студентів функціонує спортивна зала, тренажерна зала, спортивний майданчик , стадіон.
Викладачі предметної (циклової) комісії систематично проводять
Дні здоров’я, спартакіади, товариські зустрічі з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів між командами юнаків та дівчат всіх відділень коледжу. Традиційним є проведення спортивного свята до Дня захисника Вітчизни.
Одним з основних напрямів роботи предметної (циклової) комісії є секційна робота. Яка проводиться с метою пропаганди здорового способу життя, залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виявлення найкращих студентів МБМК для участі в змаганнях з програми Спортивних студентських ігор серед ВНЗ І-ІІ р.а. Студенти коледжу беруть активну участь у роботі секцій з баскетболу, волейболу, легкої атлетики, футболу, настільного тенісу, шахів, ЗФП та атлетизм. Неодноразово збірні команди коледжу були призерами обласних спартакіад серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області.
![_MG_8661](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/MG_8661-171x300.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/45523477_2179611252071771_6781773632629637120_n-300x222.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_00026-300x201.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0156-201x300.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0217-201x300.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC00189-300x225.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/FIrtpS0kKJ0-300x199.jpg)
![dav](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20180524_104807-225x300.jpg)