![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/6.jpg)
Студенти Миколаївського базового медичного коледжу привітали колектив навчального закладу з святом 8 -го Березня. Міжнародний жіночий день – це свято весни, кохання, надій, які обов’язково збудуться. З сцени лунали слова вдячності за доброту і щедрість душі, за вміння бути сильною і ніжною, лагідною і турботливою. Матерям, сестрам, бабусям, всім жінкам - викладачам були присвячені пісні, танці та найщиріші побажання.
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/1-300x200.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/2-300x200.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/3-300x200.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/4-300x200.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/5-300x200.jpg)
![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/03/6-300x200.jpg)