![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2024/03/Снимок-экрана-2024-03-14-153947-1024x576.png)
Академічна доброчесність починається з кожного із нас
В березні місяці в академічних групах коледжу пройшли інформаційно – виховні години щодо дотримання норм та принципів академічної доброчесності.
Дотримання академічної доброчесності є запорукою формування інтелектуальної гідності, розвитку чесності і відповідальності всіх учасників освітнього процесу. Розуміння цього стане основою функціонування освітньої студентської спільноти, яка заснована на довірі, взаємоповазі та честі. Саме до такого висновку прийшли всі учасники цих виховних заходів.