![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/07/ddbc130f2632ff4e2ca12710beb09e0a_1.jpg)
8 липня 2019 року від удару блискавки трагічно загинув студент групи 302 зуботехнічного відділення Боцман Дмитро. Біль втрати не вгамують жодні слова. Розуміємо , як важко змиритися з цим непоправним горем. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з вами низько схиляємо голову у скорботі. Світлий образ Діми назавжди залишиться в пам’яті і серцях його товаришів, вчителів, знайомих.