![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20190930_081706-1024x576.jpg)
Святкування Дня бібліотек
До Всеукраїнського дня бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, бібліотека коледжу запросила всіх провести #день у бібліотеці. Бібліотекарі коледжу презентували відеоролик про нашу бібліотеку «Бібліотек@ : сучасна, креативна твоя!», яка допомагає студентам навчатися, звернули увагу на інформаційні джерела. Запевнили всіх, що поняття «студент – книга», «студент – бібліотека» неможливо розділити та підтримують гасло сьогодення : «Від книги та інформації в бібліотеці – до успіху в навчанні та житті».
- В читальній залі експоновані три святкові фотозони для гостей та читачів: У вигляді незвичайного читача MedBooks, котрий поставив собі за мету прочитати все, що в наших фондах. Щодня він сидить та читає, читає… Чи не зачитався він?
- Книжкові інсталяції «Бібліотечний вересень МБМК»
- «Долоні знань та добра».
День у бібліотеці МБМК пройшов цікаво, весело та креативно!