
Сьогодні ми схиляємо голови у скорботі та вдячності перед усіма, чиї життя забрала війна. Ми вшановуємо пам’ять військових і цивільних, дорослих і дітей, які стали жертвами збройної агресії та віддали найдорожче — своє життя.
Цей день нагадує нам про високу ціну миру, про мужність українського народу та про необхідність зберігати пам’ять про кожного, хто не повернувся додому.
Світла пам’ять загиблим.Щирі співчуття рідним і близьким.Пам’ятаємо. Вшановуємо. Не забудемо.






