![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_4491_1.jpg)
Санітарно-просвітницька робота серед учнівської молоді міста
Відповідно до листа департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації про план заходів щодо додаткової посиленої імунізації проти кору в Миколаївській області та з метою профілактики інфекційних захворювань (дифтерії, кору, гепатиту) та запобіганню їх розповсюдженню в Миколаївському базовому медичному коледжі були створені інформаційні групи студентів для проведення санітарно-просвітницької роботи серед учнівської молоді міста.
Під керівництвом викладачів були розроблені мультимедійні лекції, з якими студенти виступили в загальноосвітніх навчальних закладах Миколаєва. Учнів ознайомили з механізмом передачі і локалізації мікроорганізмів в організмі людини, дотриманням правил гігієни, характерними особливостями та симптомами захворювань. Особлива увага була звернута на вакцинацію від інфекційних захворювань, як дієвий профілактичний захід.