![](https://www.medcollege.mk.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_5861-1024x683.jpg)
Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня
В актовому залі коледжу пройшли святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня.
8 Березня – це початок весни. Тому привітання, які звучали зі сцени, були теплими і сонячними. Директор коледжу Губанов С.М. побажав кращій половині людства краси і здоров’я, кохання і творчої наснаги. Студенти приєдналися до слів Сергія Миколайовича. В цей день в їх виконанні звучали прекрасні пісні, танцювальні мелодії, вірші, які прославляли жінку.